Přenosná měřicí ramena
Portable Measuring Arms
Přenosná měřicí ramena umožňují provádět měření přímo ve výrobním prostředí, kde má vylepšení procesů největší přínos. Bez dlouhých instalačních dob, jednoduchost provozu a vždy spolehlivé 3D měření: měřící ramena, která lze vybavit různě dlouhými sondami a skenery pro měření i těžko dosažitelných bodů buď opticky, nebo dotykově.

Atraktivní poměr výkon / cena těchto přenosných souřadnicových měřicích strojů při měření a porovnání CAD daty, nebo při reverzním inženýrství znamená, že nalézají široký rozsah průmyslového využití.
ROMER Absolute Arm


Jednička ve světě přenosných měřicích ramen: Rameno ROMER Absolute Arm je vybaveno absolutními čítači, a proto je prvním měřicím ramenem, které nevyžaduje před měřením žádnou kalibraci. Po zapnutí je rameno ihned připraveno k práci.


» více

Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s integrovaným skenerem


Přenosné měřicí rameno s plně certifikovaným a integrovaným laserovým skenerem RS4 je určeno k nejrychlejšímu pořizování 3D dat na širokém spektru povrchů a v celé řadě aplikací.


» více

Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s externím skenerem


Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s externím skenerem je navrženo pro špičkový laserový skener HP-L-20.8 od Hexagon Metrology. Připojit lze také skenery třetích stran.


» více

ROMER Absolute Arm Compact


Měřicí rameno ROMER Absolute Arm Compact nabízí přesnost pro měření i těch nejmenších dílů a umožňuje provádět v dílnách 3D měření s vysokou tolerancí. Tento univerzální přenosný souřadnicový měřicí stroj (SMS), rychlejší a přesnější alternativa ručních nástrojů, dokáže provádět v dílně četné úlohy a je tak dokonalým doplňkem stacionárních SMS.


» více

ROMER Bike Measurement System


Systém ROMER Bike Measurement System je přenosný 3D skenovací systém vyvinutý ve Švýcarsku v úzké spolupráci s organizací UCI (International Cycling Union) a laboratoří pro polymerové a kompozitní technologie (LTC) při švýcarském federálním technologickém institutu (EPFL).


» více

Systém ROMER k měření ozubených kol


K usnadnění měření ozubených kol využila společnost Hexagon Metrology kombinaci nejmobilnějšího souřadnicového měřicího stroje – měřicího ramene ROMER Absolute Arm – se softwarem QUINDOS, jenž je nejvýkonnějším softwarem k analýze speciální geometrie na trhu. Všechna čelní ozubená kola (s vnitřním, vnějším, přímým a šroubovým ozubením) a dokonce i kola s neznámými parametry lze nyní rychle měřit ve velmi intuitivním prostředí.


» více

Composite Inspection System


Advanced quality control system for composite materials designed for use with the ROMER Absolute Arm with Integrated Scanner.


» vícePrint Print