m&h Teplotní sonda
m&h Temperature Probe Systems
Teplotní sonda od m&h automaticky eviduje teplotu obrobku před a během obrábění (patentováno) Bezporuchový přenos signálu mezi sondou a přijímačem je hlavním kritériem pro spolehlivé měření v obráběcím centru. Technologie HDR (High-Data-Rate) vyvinutá společností m&h a nastavitelné vysílací výkony zaručují u přenosu pomocí infračerveného světla spolehlivost procesů. Použití frekvenčního pásma s velkou propustností a technologie SCS (Self-Channel-Select) vyvinutá společností m&h zajišťují u přenosu pomocí rádiových vln bezporuchovou funkci s velkým dosahem. Tím je zajištěna stálá vysoká výrobní kvalita.


m&h Teplotní sonda IRP25.50-TP


Automaticky eviduje teplotu obrobku jak před, tak také během obrábění (patentováno). To umožňuje řízení výrobních procesů a úpravu parametrů obrábění během výroby. Parametry závislé na teplotě mohou být včetně tolerance přesně stanoveny ještě před tím, než přejde obrobek do další fáze obrábění. Tím je zajištěna konstantní vysoká výrobní kvalita.


» více
m&h Teplotní sonda RWTP20.44


Teplotní sonda RWTP20.44 se používá u velkých obráběcích center a u 5-ti osých strojů. Automaticky eviduje teplotu obrobku před a během obrábění (patentováno). To umožňuje řízení výrobních procesů a úpravu parametrů obrábění během výroby. Parametry závislé na teplotě mohou být včetně tolerance s jistotou stanoveny ještě před tím, než přejde obrobek do další fáze obrábění. Tím je zajištěna stálá vysoká výrobní kvalita.


» více


Print Print