m&h Měřicí software
m&h Measuring Software
Jako technologickému lídrovi v oblasti měření obrobků a nástrojů na obráběcích strojích byla společnosti m&h již velmi brzy jasná nutnost inovativních softwarových řešení pro výkonné měření při výrobním procesu. Aby bylo možné vyhovět požadavkům současné výroby, je nutné používat nákladově efektivní, snadno ovladatelná a výkonná řešení.
Abychom mohli vyvinout vysoce kvalitní software, promítají se ve všech fázích vývoje naše zkušenosti a poznatky o měření na obráběcím stroji. Je jedno, jestli se jedná o rychlé osazení, kontrolu kritických rozměrů ve výrobním procesu nebo o komplexní analýzy kvality – nabídka softwaru společnosti m&h je zaměřena na potřeby uživatelů stroje, výrobních a procesních inženýrů a pracovníků kvality.3D Form Inspect Software


Osvědčené Řešení pro váš úspěch ! Měření a kontrola kvality na obráběcím stroji mají v pokročilém výrobním procesu stále větší význam. To šetří čas, zaručuje jistotu a zvyšuje kvalitu.

Pomocí softwaru 3D Form Inspect od m&h lze jednoduše a rychle změřit geometrie a tvary na všech stranách a všemi osami přímo na obráběcím stroji a o provedeném měření vytvořit protokol. To šetří čas, zaručuje jistotu a zvyšuje kvalitu.» více
PC-DMIS NC Gage


Vyvinuto pro jednoduché, rychlé a bezpečné použití měřících sond , bez nutnosti znalosti programování nebo speciálních znalostí měřící techniky u obsluhy obráběcího stroje. Unikátní metoda "Teach-in" v ručním režimu umožňuje obsluze postup založený na dialogu. Tento postup vede přímo k požadovanému výsledku. Takto se stane seřízení stroje, ruční měřící cyklus i automatické měření a vystavení protokolu, pro Vás hračkou.


» více


Print Print