m&h Laserové systémy ustavování nástrojů
m&h Laser Tool Setters
Bezkontaktní přesné měření umožňuje automatickou kontrolu opotřebení nástroje nebo zlomení nástroje. Předpokladem správnosti těchto měření jsou přesná nástrojová data. Data se automaticky přenesou do tabulky nástrojů v řídicí jednotce. Pravidelná kontrola zlomení a opotřebení nástroje zvyšuje spolehlivost výroby. Spolehlivým a časově úsporným řešením jsou laserové dotykové sondy od m&h.


m&h Laserový systém ustavování nástrojů LTS35.66


Laserový systém ustavování nástrojů m&h LTS35.66, úsporný systém pro měření nástrojů od Ø1 mm a pro kontrolu zlomení nástroje, s nespornými výhodami oproti běžným dosavadním standardním přístrojům. Klapky zajišťují spolehlivé utěsnění v deaktivovaném stavu a bez spotřeby stlačeného vzduchu.


» více
m&h Laser Tool Setter LTS35.65


The standard laser tool setter for non-contact tool measurement, for reliable and quick machine setup, tool wear and tool breakage control. A low cost system for the majority of measuring tasks on tools from Ø 0.030 mm, with significant advantages compared to previous common standard instruments. Compared to the conventional systems, the electrical connection is significantly simpler.

An air curtain connection from the on-board pneumatics is all that is required in the majority of cases. Only two spare M functions are required in the control, an aspect that simplifies the electrical installation and keeps down the machine-related costs and effort.» více
m&h Kompaktní laserový systém ustavování nástrojů LTS35.65-23


Laserový systém ustavování nástrojů Compact je navržen pro použití ve strojích s omezenou kapacitou místa. S délkou 123 mm a výškou pouhých 66 mm se tento systém uplatní u každého malého stroje. Kabelový vývod navíc směřuje pouze dolů, takže není zapotřebí další místo pro kabely a pneumatické vedení.Kompaktní řešení pro měření a kontrolu zlomení nástrojů.


» více
m&h Laserový systém ustavování nástrojů LTS35.60


Prémiový laserový systém ustavování nástrojů pro dynamické měření nástrojů v oblasti High-end. Bezkontaktní přesné měření umožňuje dynamické srovnání délky a průměru pro téměř každý nástroj od Ø 0,008 mm. Projekce, koncepce, konstrukce a kvalita použité optiky zaručují snadné vyrovnání, jednoduchou kalibraci, bezpečné nastavení a spolehlivý provoz laserové jednotky. Díky pouzdru z nerezové oceli a téměř bezúdržbové laserové optice a snadné manipulaci je tento systém opravdu ideálním pro použití v dílnách.


» více


Print Print