Laserové skenery
Laser Scanners
Laserové skenery hrají v procesu zajišťování kvality klíčovou roli. 3D digitální snímání tvarů a rovin laserem je pohodlný a přesný proces. Laserové skenery se v průmyslu využívají především ke kontrole kvality geometrických tvarů a rovin, avšak využívají se i při reverzním inženýrství, dopasování dílů a v montážních aplikacích.
3D skener lze stejně jako sondu rychle a snadno nasadit do měřicího ramene nebo může s nejvyšší přesností pracovat jako součást snímacího laserového systému pevného souřadnicového měřicího stroje. Ze skenerem vytvořeného mraku bodů vytvoří software v reálném čase 3D data a ihned rozpozná odchylky od dat CAD.
Bezkontaktní skenery během několika sekund přesně nasnímají miliony bodů. Výsledný mrak bodů lze využít k vytvoření modelu CAD pro kopírování, změnu návrhu, kontrolu či archivaci dílu.Leica Absolute Scanner LAS-20-8


Skener Leica Absolute Scanner LAS-20-8, který nabízí kompletní výbavu pro laserové snímání v dílnách, je dostupný a snadno použitelný způsob, jak doplnit vaši sadu snímačů pro měření o 3D digitalizaci.

Model LAS-20-8, umožňující shromažďovat přesná data mraků bodů v rozsahu měření až do 60 metrů, v sobě kombinuje šest stupňů volnosti (6DoF) souřadnicového měřicího stroje (SMS) Leica Absolute Tracker AT960 s lehkým a ergonomickým příručním laserovým skenerem, takže poskytuje kompletní a uživatelsky komfortní přenosné řešení 3D snímání.» více

Laserový skener HP-L-8.9


3D laserový skener HP-L-8.9 je kompatibilní se všemi šestiosými přenosnými souřadnicovými měřicími stroji ROMER Absolute Arm (PSMS) a lze ho během několika minut bezproblémově integrovat a vylepšit již tak univerzální měřicí rameno ROMER Absolute Arm o možnost vysokorychlostního snímání.

Dostupný a uživatelsky komfortní laserový skener HP-L-8.9 je ideální pro zákazníky, kteří chtějí rozšířit své možnosti měření přidáním přenosného měření mraků bodů do svého portfolia měření.» více

HP-L-20.8


Laserový skener HP-L-20.8 je komplexní řešení pro rychlé snímání mraků bodů pro měřicí rameno ROMER Absolute Arm. S využitím nastavitelných délek řádku a zvýšenou rychlostí přenosu dat poskytuje tento moderní laserový skener přesné 3D mraky bodů vysokou rychlostí a dokáže se automaticky přizpůsobit, takže přináší vynikající výsledky měření i u těch nejnáročnějších povrchů. Skener HP-L-20.8 je mimořádně přenosný a snadno použitelný. Jedná se o výkonný nástroj pro široké spektrum měřicích aplikací včetně kontroly geometrických prvků proti CAD modelu, kontroly obecných tvarových ploch protiCAD modelu a reverzní inženýrství (vytvoření CAD modelu z mraku bodů).


» více

Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s integrovaným skenerem


Přenosné měřicí rameno s plně certifikovaným a integrovaným laserovým skenerem RS4 je určeno k nejrychlejšímu pořizování 3D dat na širokém spektru povrchů a v celé řadě aplikací.


» více

Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s externím skenerem


Měřicí rameno ROMER Absolute Arm s externím skenerem je navrženo pro špičkový laserový skener HP-L-20.8 od Hexagon Metrology. Připojit lze také skenery třetích stran.


» vícePrint Print