Změna naší značky

Hexagon Metrology – změna obchodní značky

Jednotlivé společnosti tvořící značku Hexagon Metrology existují zhruba již desítky let a v některých případech i déle než století. Jedná se o známé názvy se zvukem důvěryhodnosti v oblasti metrologie. Na toto své dědictví a současný význam značky Hexagon Metrology jsme náležitě hrdí a zároveň pociťujeme závazek pokračovat v předávání autentických zkušeností odrážejících hluboce zakořeněné technologické inovace firmy.

V rámci těsnějšího sepětí se silnými stránkami a synergií naší mateřské organizace Hexagon jsme spustili proces změny obchodní značky Hexagon Metrology. Aktualizovaná strategie značky představující společnost Hexagon Metrology jako primární tržní značku odráží naši jednotu a sdílený závazek vůči obnovenému zaměření a propracované vizi společnosti Hexagon. Tyto skutečnosti představují novou kapitolu naší historie.

Věříme, že nová značka zachycuje naši podstatu a umožní nám další rozvíjení našich silných stránek v pozici předního světového inovátora v oblasti metrologie. Jako váš globální partner zaštiťující osoby, jež usilují o váš úspěch, budeme pokračovat ve vývoji, růstu a budování na základech našich schopností i s výhledem do budoucna.

Jsme Hexagon Metrology – where quality comes together.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zde najdete kontakty na naše servisní a prodejní oddělení

» Kontakty

» Poptávkový formulář

Centrála:
Hexagon Metrology s.r.o.
Litvínovská 609/3
Prosek
190 00 Praha 9
Czech Republic

Pevná linka:
+420 272 680 830
Print Print