Vaše výhoda

Naše zkušenosti jsou pro vás výhodou

Cílem úsilí společnosti Hexagon Metrology je zajistit zákazníkům plnou kontrolu pracovních procesů, zdokonalování kvality výrobků a zvyšování efektivity podniků po celém světě. Díky naší široké nabídce výrobků, takřka 200letým zkušenostem a rozsáhlému geografickému pokrytí zajistíme, abyste byli v současném proměnlivém světě vždy o krok napřed.

Hexagon Metrology – where quality comes together.

SLUŽBY
Zajišťujeme podporu dalece překračující meze naší produktové nabídky. Naši místní specialisté ve více než 70 střediscích kontroly přesnosti jsou vám k službám s nabídkami školení, konzultací, vytváření měřicích programů, smluvních kontrol a systémových přestaveb.  Působení naší globální sítě služeb přináší zákazníkům výhody.

SNÍMAČE
Naše široká nabídka snímacích technologií představuje pro odborníky z oboru měření zcela integrovaný systém. O kritické rozhodovací procesy se postarají konstrukce využívající laser, dotykové prvky a optické či světelné technologie. Našemu výběru přesných snímačů odpovídajících vašim potřebám můžete zcela důvěřovat.

SOFTWARE
Vyvíjíme a udržujeme nejoblíbenější metrologický software na světě s desítkami tisíc licencí v řadě zemí. Náš software firmám usnadňuje vytváření a sdílení snadno spravovatelných multidimenzionálních dat k rozvíjení inovačního myšlení. Využijte náš široký výběr softwaru již dnes k řešení problémů očekávaných v budoucnosti.

ŘEŠENÍ
Prvky spolupráce, jež jsme vyvinuli napříč softwarem, hardwarem a službami napomáhají při vytváření komplexních balíčků pro naše zákazníky. Namísto používání standardních produktů odpovídajících vašim potřebám jsme připraveni k přizpůsobení vhodného řešení na základě vašich jedinečných způsobů využití. Zeptejte se nás, jak vám můžeme kreativně pomoci vyřešit vaše nejnáročnější problémy v oblasti měření.

SEKTORY
Naši profesionálové jsou odborníky ve vlastních specifických průmyslových oborech a rozumí různorodým potřebám zákazníků. Spolupráce napříč nejrůznějšími průmyslovými obory generuje synergie, jež vám pomohou utvářet změny. Podívejte se, jak se aktivně podílíme na vašich úspěších.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zde najdete kontakty na naše servisní a prodejní oddělení

» Kontakty

» Poptávkový formulář

Centrála:
Hexagon Metrology s.r.o.
Litvínovská 609/3
Prosek
190 00 Praha 9
Czech Republic

Pevná linka:
+420 272 680 830


Profil společnosti

 Profil společnosti Hexagon MI


Print Print