Software pro teodolity a laserové stanice
Software for Theodolites & Laser Stations
Průmyslové teodolity a laserové stanice od společnosti Hexagon Metrology mají softwarovou architekturu otevřeného systému. 3D souřadnice lze zachycovat s podporou počítače a ukládat offline prostřednictvím karty PCMCIA. Použít lze jakýkoli software ke kontrole a zpracování dat. Architektura otevřeného systému umožňuje jednoduchá propojení se softwarem v systému Windows®.


SpatialAnalyzer


SpatialAnalyzer® (SA) je výkonný, sledovatelný a snadno použitelný měřicí analytický softwarový balíček vytvořený na míru pro skupinu přenosných souřadnicových měřicích strojů Hexagon Metrology.


» více
DCP řešení pro Leica TDRA6000 a AT401/402


Kompletní řešení pro skutečně rozměrné montáže a kontroly založené na průmyslových laserových stanicích společnosti Leica Geosystems zajišťované naším finským partnerem, společností A.M.S. Accuracy Management Services Ltd a dodávané firmou Leica Geosystems.» více
Metrolog X4 pro Leica


Software Metrolog X4 for Leica je rozhraním systémů Laser Tracker od společnosti Leica Geosystems typu „Walk-Around“ – Leica T-Probe a Leica T-Scan. Kromě toho je k dispozici více než 50 rozhraní pro souřadnicové měřicí stroje a systémy pro souřadnicové měření (PCMM). Grafická vizualizace zajišťuje přímé rozhraní pro prakticky jakýkoli neutrální a nativní formát CAD. Jedná se o výkonný nástroj založený na měření jednoduchých konstrukčních prvků s kompletním modulem GD&T, přizpůsobitelným vytvářením protokolů a rychlým jednoduchým programovacím jazykem pro podporu a zjednodušení vašich komplikovaných montážních a kontrolních procesů. Software Metrolog X4 for Leica je lokalizován do 19 jazyků.


» více


Print Print