Software pro systémy ke kontrole trubek
Software for Tube Inspection Systems
Softwarová řešení společnosti Hexagon Metrology jsou zosobněním mimořádné praktické použitelnosti, stability a minimalizací doby potřebné k zaučení. Společnost Hexagon Metrology vyvinula vysoce specializovanou aplikaci k měření trubek, jež má speciální funkce k automatickému ustavení nejrůznějších strojů k ohýbání trubek prostřednictvím přizpůsobených rozhraní.


TubeShaper


Software TubeShaper, speciálně vytvořený pro rameno ROMER Absolute Arm, je nejvyspělejší software pro měření trubek, jaký kdy společnost Hexagon Metrology vyvinula. Podpořený třiceti lety zkušeností v oboru kombinuje nejlepší rysy svých předchůdců se špičkovou technologií, takže vznikl software, který je mimořádně vyspělý, ale přesto naprosto intuitivní, a to dokonce i pro uživatele, kteří mají s měřením trubek, potrubí nebo drátů jen malé zkušenosti.

Software TubeShaper, navržený s cílem maximalizovat efektivitu výroby a minimalizovat zmetkovost, je vybaven přímým připojením k CNC ohýbačkám trubek, automatickým vytvářením plánů měření a přímým importem CAD modelů v rámci uživatelsky komfortního balíku.» více


Print Print