Software pro systémy Laser Tracker
Software for Laser Tracker Systems
Silná konkurence a zvýšená vnímavost nákladové stránky vyžadují přísnější monitorování výrobních cyklů a rychlejší kontrolu kvality k omezení prostojů. Pokud chcete být za těchto podmínek úspěšní, potřebujete co nejlepší podporu.

Společnost Hexagon Metrology a naši specializovaní softwaroví partneři znají požadavky zákazníků a vyvíjejí spolehlivá přizpůsobená softwarová řešení k využití u systémů Laser Tracker.
SpatialAnalyzer


SpatialAnalyzer® (SA) je výkonný, sledovatelný a snadno použitelný měřicí analytický softwarový balíček vytvořený na míru pro skupinu přenosných souřadnicových měřicích strojů Hexagon Metrology.


» více
Software PC-DMIS Portable pro laserové trackery


Software PC-DMIS Portable pro laserové trackery je součásti softwarové řady PC-DMIS – předního produktu v oblasti globálního 3D měřicího softwaru (více než 20 000 prodaných licencí). Software PC-DMIS umožňuje použít jedinou softwarovou řadu u všech měřicích zařízení Hexagon a prakticky u všech 3D systémů od nezávislých výrobců. Tento produkt vám zajistí stejné rozhraní pro všechna měřicí řešení, což výrazně sníží náklady na proškolování a povede k mnohem vyšší flexibilitě kontrolních specialistů při jeho využívání.


» více
PolyWorks®


Při vytváření odlitků, frézování, vytváření forem či ražení se můžete spolehnout na software PolyWorks, jenž vám zajistí kompletní řešení zpracovávaných procesů. Softwarová sada PolyWorks je k dispozici jako kompletní balík nebo (s ohledem na dvě hlavní aplikace) jako balík ke kontrole mraku bodů či k reverznímu inženýrství.» více
Metrolog X4 pro Leica


Software Metrolog X4 for Leica je rozhraním systémů Laser Tracker od společnosti Leica Geosystems typu „Walk-Around“ – Leica T-Probe a Leica T-Scan. Kromě toho je k dispozici více než 50 rozhraní pro souřadnicové měřicí stroje a systémy pro souřadnicové měření (PCMM). Grafická vizualizace zajišťuje přímé rozhraní pro prakticky jakýkoli neutrální a nativní formát CAD. Jedná se o výkonný nástroj založený na měření jednoduchých konstrukčních prvků s kompletním modulem GD&T, přizpůsobitelným vytvářením protokolů a rychlým jednoduchým programovacím jazykem pro podporu a zjednodušení vašich komplikovaných montážních a kontrolních procesů. Software Metrolog X4 for Leica je lokalizován do 19 jazyků.


» více
DCP řešení pro Leica TDRA6000 a AT401/402


Kompletní řešení pro skutečně rozměrné montáže a kontroly založené na průmyslových laserových stanicích společnosti Leica Geosystems zajišťované naším finským partnerem, společností A.M.S. Accuracy Management Services Ltd a dodávané firmou Leica Geosystems.» více
emScon


Nová aktualizace rozhraní emScon umožňuje ovládání laserových trackerů Leica Geosystems v libovolné softwarové platformě nebo ve webovém prohlížeči, což uživatelům přinese dokonalou integraci laserového trackeru se softwarem, na nějž jsou zvyklí.

Díky jedinečné flexibilitě a nekomplikované konstrukci rozhraní přináší produkt emScon zlepšení ziskovosti při využívání laserových trackerů společnosti Leica Geosystems k souřadnicovému měření, automatizaci, kalibraci robotů a úlohám navádění strojů.» více
ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» více


Print Print