Software pro souřadnicové měřicí stroje
Software for CMMs
Se správně zvoleným softwarem bude měření snadné, ať už budou vaše potřeby měření dílů jakékoli. Klasickým softwarovým produktem pro souřadnicové měřicí stroje je PC-DMIS – přední světový software pro SMS. Pro složitější situace je ideálním měřicím softwarem ke kontrole rozměrů produkt QUINDOS. Software Surfer EVO je výkonné a flexibilní řešení. Software Surfer EVO je dokonalým produktem pro rychlou konverzi nezpracovaných dat měření (získaných přímo z výrobního procesu) na hodnotné informace.

Skenování měřicími systémy DEA probíhá nejlépe v prostředí softwaru DIGISCAN a správnou volbou pro vytváření statistik je softwarový balíček DataPage. Nesmíme zapomenout zmínit software PolyWorks. Tento produkt je kompatibilní s některými souřadnicovými měřicími stroji DEA.
PC-DMIS CMM


PC-DMIS® společnosti Wilcox Associates je předním světovým metrologickým softwarem. Využívají jej firmy všech velikostí po celém světě k měření dílů všemožných tvarů, velikostí a tolerancí. Software PC-DMIS usnadňuje nastavení a kontrolu veškerých prvků od přímých prizmatických dílů až po nejsložitější kontury a plochy. A protože splňuje všechny mezinárodní standardy pro software souřadnicových měřicích strojů, můžete se na své výsledky vždycky spolehnout.


» více
QUINDOS Basic


QUINDOS je nejvýkonnějším analytickým nástrojem pro mnoho typů souřadnicových měřicích strojů a nejrůznější mechanické aplikace, především v oblasti energetického, automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu. Struktura databáze obsahuje veškerá data získaná měřením, jež jsou pak přístupná pro další zpracování a generování sestav. Účinnost měřicího procesu zlepšuje množství velmi specializovaných funkcí.


» více
PolyWorks®


Při vytváření odlitků, frézování, vytváření forem či ražení se můžete spolehnout na software PolyWorks, jenž vám zajistí kompletní řešení zpracovávaných procesů. Softwarová sada PolyWorks je k dispozici jako kompletní balík nebo (s ohledem na dvě hlavní aplikace) jako balík ke kontrole mraku bodů či k reverznímu inženýrství.» více
DATAPAGE+ SPC


Doby, kdy bylo statistická řízení procesů (SPC) volitelnou možností, kdy se jednalo o něco, co bude možná smysluplné někdy v budoucnosti, jsou nenávratně pryč. Dnes každá společnost, která chce být konkurenceschopná, ví, že SPC je nejužitečnějším nástrojem řízení procesů, který je v současnosti k dispozici.

Zbrusu nový program DataPage+ byl kompletně přepracován. Byly použity nejlepší funkce programů DataPage a Dataview a byly zapracovány do zcela nového uživatelského prostředí, s nespeciální databází a zcela přizpůsobitelnými nástroji pro monitorování a generování sestav.» více
I++ Simulator


Simulátor I++ je samostatný softwarový balíček pro simulaci kompletního měřicího procesu. Realistické a ucelené monitorování kolizí lze provést pouze vizualizací celého procesu (stroje, snímače, výměníků nástrojů, nástrojů, přípravku a obrobku).


» více
PC-DMIS EDM Preset & Measure


PC-DMIS EDM Preset and Measure je software ke snadnému a bezpečnému zabezpečování úloh přednastavení spolu s prováděním přesné a důkladné kontroly kvality elektrod a obrobků. Při instalaci do souřadnicového měřicího stroje GLOBAL Silver společnosti Hexagon Metrology zajistí software PC-DMIS EDM Preset and Measure mimořádně přesnou funkci CNC pracovní stanice pro kontrolu kvality, vhodnou k nasazení na libovolném pracovišti – bez ohledu na úroveň jeho automatizace.


» více
DEA DIGISCAN


DIGISCAN je automatický systém kontinuálního skenování k digitalizaci tvarových ploch a obrysů pomocí souřadnicových měřicích strojů společnosti Hexagon Metrology vybavených analogovými skenovacími sondami. Jedná se o cenově dostupné všestranné prostředí podporující kopírování modelů, lisovacích forem a zápustek, reverzní inženýrství, rychlou výrobu prototypů a jemné frézování v konstrukčních centrech a v oborech zabývajících se výrobou lisovacích forem a zápustek.


» více


Print Print