Software pro skenovací systémy pracující na principu bílého světla
Software for White Light Scanner Systems
Softwarovou sadu pro skenovací systémy pracující na principu bílého světla od společnosti Hexagon Metrology tvoří nejrůznější softwarové produkty s přidanou hodnotou, jež zvyšují výhodnost používání skenovacích platforem. Tato softwarová sada spolu s inovačními podnikovými procesy výrobcům umožňuje přejít od tradičních metod nákladných kontrolních přípravků a jiných technologií k flexibilnímu bezkontaktnímu měření rozměrů.


CoreView Lite


CoreView Lite je bezplatný softwarový produkt společnosti Hexagon Metrology určený k prohlížení a spolupráci založené na obecných informacích měření rozměrů ve formátu CoreView. Software CoreView Lite umožňuje rozsáhlé komunitě uživatelů využívat bohaté a užitečné informace měření rozměrů ke zlepšování kvality a celkové výkonnosti v procesech návrhu, konstrukce a výroby.


» více
CoreView Plan


Software CoreView Plan je specializovaný softwarový produkt využívaný k plánování, přípravě a definování komplexních programů měření rozměrů spouštěných v systémech White Light, pracující na principu bílého světla . Technici, používající software CoreView Plan, mohou snadno nadefinovat měřitelné prvky, nastavit několik možností vyrovnání, zachytit požadavky GD&T, připravit šablony protokolů pro pozdější využití atd.


» více
CoreView Pro


CoreView Pro je výkonný softwarový produkt nabízející snadno použitelné nástroje analýzy měření rozměrů, tvorby výkazů a spolupráce ve strojírenských a výrobních organizacích. Se softwarem CoreView Pro je pochopení výsledků měření rozměrů velmi intuitivní, díky nejrůznějším možnostem zobrazení a analýzy uživatelé snadno určí příčiny i důsledky problémů a rozhodnou o nasazení nejlepšího potřebného protiopatření.


» více
CoreView Analysis


CoreView Analysis je softwarový produkt společnosti Hexagon Metrology využívaný k offline výpočtům na základě nashromážděných dat měření, k následné analýze výsledků a k operacím reverzního inženýrství. Software CoreView Analysis umožňuje zákazníkům optimalizovat využívání platformy  skeneru s bílým světlem přesunutím časově náročných úloh do off-line režimu zpracování, což přinese zlepšení celkové výkonnosti vlastního systému.


» více
CoreView Mapping


CoreView Mapping je plně integrovaný software pro podporu procesu mapování oblasti.


» více
CoreView STL


Software CoreView STL umožňuje generování vysoce kvalitních STL modelů jediným klepnutím myši na základě měření systému Hexagon Metrology WLS400.


» více


Print Print