Software pro přenosná měřicí ramena
Software for Portable Measuring Arms
Přenosná měřicí ramena usnadňují úlohy monitorování výrobních procesů a pomáhají při řešení problémů ještě předtím, než vyvstane nutnost nákladného přepracovávání. Tyto přenosné souřadnicové měřicí stroje odhalují svůj plný potenciál v kombinaci se softwarem, který je stejně výkonný jako samotné zařízení. Společnost Hexagon Metrology poskytuje všestranná řešení odpovídající takovým požadavkům.


PC-DMIS Touch


PC-DMIS Touch is the new easy-to-use entry-level measurement software for probing applications with the ROMER Absolute Arm. It combines the simplicity of a touch-screen interface with the power of PC-DMIS measurement software.


» více
PC-DMIS Portable


Software PC-DMIS Portable přivádí výkonné metrologické nástroje do dílenského prostředí. Přenosná měřicí zařízení změnila způsob, jímž výrobci monitorují výrobu. Nyní lze provádět více měření a větší počet důmyslných analýz výsledků přímo v místě výroby či montáže dílů.


» více
PowerINSPECT


PowerINSPECT je softwarový referenční nástroj k zajišťování vyšší kvality a efektivity v průběhu výrobního procesu. Poskytuje geometrickou kontrolu a inspekci složitých 3D dílů podle souborů CAD.

Standardní možnosti využití softwaru PowerINSPECT: vytváření forem, prototypů, nástrojů a modelů.» více


Print Print