Software pro laserové skenery
Software for Laser Scanners
V oblasti používání laserových skenerů sehrává software zcela zásadní roli. Výkonné programy podporují používání skenerů v kombinaci s přenosnými měřicími rameny, systémy Laser Tracker či pevnými souřadnicovými měřicími stroji. Společnost Hexagon Metrology dokáže sestavit dokonalý softwarový balíček pro libovolnou měřicí úlohu.


PC-DMIS Reshaper


Aplikace PC-DMIS Reshaper pro ramena a skenery ROMER: kompletní software ke zpracování 3D mraků bodů pro uživatele vyžadující zpracování rychle vygenerovaných souborů mraků bodů k získání vysoce kvalitních 3D sítí za rozumnou cenu.


» více
PolyWorks®


Při vytváření odlitků, frézování, vytváření forem či ražení se můžete spolehnout na software PolyWorks, jenž vám zajistí kompletní řešení zpracovávaných procesů. Softwarová sada PolyWorks je k dispozici jako kompletní balík nebo (s ohledem na dvě hlavní aplikace) jako balík ke kontrole mraku bodů či k reverznímu inženýrství.» více
Metrolog X4 pro Leica


Software Metrolog X4 for Leica je rozhraním systémů Laser Tracker od společnosti Leica Geosystems typu „Walk-Around“ – Leica T-Probe a Leica T-Scan. Kromě toho je k dispozici více než 50 rozhraní pro souřadnicové měřicí stroje a systémy pro souřadnicové měření (PCMM). Grafická vizualizace zajišťuje přímé rozhraní pro prakticky jakýkoli neutrální a nativní formát CAD. Jedná se o výkonný nástroj založený na měření jednoduchých konstrukčních prvků s kompletním modulem GD&T, přizpůsobitelným vytvářením protokolů a rychlým jednoduchým programovacím jazykem pro podporu a zjednodušení vašich komplikovaných montážních a kontrolních procesů. Software Metrolog X4 for Leica je lokalizován do 19 jazyků.


» více
SpatialAnalyzer


SpatialAnalyzer® (SA) je výkonný, sledovatelný a snadno použitelný měřicí analytický softwarový balíček vytvořený na míru pro skupinu přenosných souřadnicových měřicích strojů Hexagon Metrology.


» více


Print Print