Software pro kontrolu „přímo v obráběcím stroji“
Software for 'On Machine Tool' inspection
Zmetkovitost a nutnost oprav dílů jsou ve většině podniků primárními příčinami časových ztrát a zbytečných nákladů. Máme však dobré zprávy: zmetkovitost a opravy dílů jsou často důsledkem problémů, které lze snadno vyřešit. Celý trik spočívá ve stanovení slabin procesů – pomocí metrologického softwaru pro CNC sondy, jímž je například software PC-DMIS NC.

Není divu, že software PC-DMIS dobývá svět CNC výroby. Softwarové produkty PC-DMIS NC jsou moderní měřici systémy ke kontrole procesů v CNC strojích. Monitorují veškeré procesy, přičemž díly stále zůstávají ve stroji. Měření v reálném čase se tak stává skutečností a uživatelé mohou velmi rychle identifikovat všechna slabá místa.
PC-DMIS NC


Software PC-DMIS NC® vnáší osvědčené technologie nejvyspělejšího softwaru pro souřadnicové měřicí stroje PC-DMIS do úloh ustavování a ověřování dílů přímo ve stroji. Výrobci v současné době využívají veškeré výhody svých CNC sond a měření prováděná ve strojích se stávají integrální součástí jejich pokročilých systémů výroby a zabezpečování kvality.


» více


Print Print