Snímače drsnosti
Roughness Sensors from Hexagon Metrology
Textura povrchu obrobku je při kontrole kvality velmi důležitá. S pomocí snímačů drsnosti Hexagon Metrology je možné měřit profil povrchu v rámci standardního kontrolního programu souřadnicového měřicího stroje (SMS) bez nutnosti opětovného upnutí obrobku.

Podle typu obrobku a požadavků je možné měřit povrch dotykově nebo opticky a všechna data budou zahrnuta do zprávy o měření.

Doplňte váš SMS o snímače drsnosti Hexagon Metrology.
Dotykový snímač drsnosti PROFILER R


Miniaturní snímač drsnosti PROFILER R, umožňující rychlou a snadnou kontrolu profilu povrchu pomocí běžného souřadnicového měřicího stroje (SMS), nabízí přesnější alternativu ručního měření drsnosti.

Snímač PROFILER R, který měří všechny běžné parametry drsnosti, lze automaticky nasadit na několik různých snímacích hlav a přidává do programu kontrolu profilu povrchu bez nutnosti opětovného upnutí obrobku.

 » více
Optický snímač PRECITEC LR


Optický snímač PRECITEC Lateral Resolution (LR), nabízející vynikající kvalitu měření pro řadu složitých povrchů a typů materiálů, je univerzální laserový skener s bílým světlem pro celou řadu průmyslových aplikací včetně měření drsnosti a síly stěny.

Snímač PRECITEC LR přidává možnost bezkontaktního měření k dotykovému snímání a skenování souřadnicových měřicích strojů (SMS), a lze ho automaticky vyměňovat s dotykovými sondami, takže vzniká multisenzorové, komplexnější měřicí řešení.» více


Print Print