Skenovací sondy
Scanning probes
Skenování ve své vrcholné podobě – právě to mohou uživatelé očekávat od skenovacích sond Hexagon Metrology. Jak s nejmenším zástupcem těchto skenovacích sond řady HP-S-X1, tak i s většími verzemi řady HP-SX3 a HP-S-X5 lze provádět rychlá a přesná měření profilů a tvarů a také veškerá standardní měření, například samostatné skenování, samostředící měření a kontinuální vysokorychlostní skenování.

Rychlé a přesné měření pomocí vysoce přesných snímačů – právě k tomu jsou určeny 3D skenovací sondy řady HP-S-X.




HP-S-X1 Skenovací sondy


Dotykové skenovací sondy HP-S-X1 nabízí charakteristiky přesnosti pevných hlav, avšak mohou být nasazeny i na automaticky indexovatelné hlavy HH-A a HH-AS umožňující měření bod-po-bodu  nebo v režimu kontinuálního skenování.


» více
HP-S-X3 Skenovací sondy


Kompaktní, cenově výhodné a přitom extrémně přesné 3D skenovací sondy, jež mohou nést nástavce o délce až 360 mm a seskupení doteků. K dispozici jsou pevné i polohovatelné modely.


» více
Skenovací sondy HP-S-X5


Skenovací sondy HP-S-X5, navržené za účelem dosažení mimořádné přesnosti, jsou pevné skenovací hlavy umožňující simultánní měření v osách X, Y a Z pro přesné určení orientace ploch součásti.

Sondy se dodávají ve dvou verzích, HP-S-X5 a HP-S-X5 HD, aby bylo možné použít ty nejvhodnější doteky pro každou aplikaci, a ideálně se hodí pro měření malých tolerancí a složitých geometrií mechanických částí.



» více
LSP-S2


Skenovací sonda LSP-S2 pro nepřetržité vysokorychlostní skenování s horizontálními prodlužovacími nástavci o délce až 800 mm umožňuje měření prvků i hluboko uvnitř dílu. Integrovaný automatický vyvažovací systém může nést konfigurace doteků až do hmotnosti 1 000 g. Snímací sonda LSP-S2 je tedy ideálním řešením pro dlouhé doteky.


» více
LSP-S4


Skenovací sonda LSP-S4 pro nepřetržité vysokorychlostní skenování s horizontálními prodlužovacími nástavci o délce až 800 mm umožňuje měření prvků i hluboko uvnitř dílu. Integrovaný automatický vyvažovací systém může nést konfigurace doteků až do hmotnosti 1 000 g.

Kromě schopnosti využití dlouhých doteků vyniká LSP-S4 i nízkou spínací silou, takže je ideálním zařízením k měření choulostivých povrchů. Díky dlouhému pojezdu je sonda LSP-S4 méně náchylná k poškození vinou kolize.



» více
Dotykový snímač drsnosti PROFILER R


Miniaturní snímač drsnosti PROFILER R, umožňující rychlou a snadnou kontrolu profilu povrchu pomocí běžného souřadnicového měřicího stroje (SMS), nabízí přesnější alternativu ručního měření drsnosti.

Snímač PROFILER R, který měří všechny běžné parametry drsnosti, lze automaticky nasadit na několik různých snímacích hlav a přidává do programu kontrolu profilu povrchu bez nutnosti opětovného upnutí obrobku.

 



» více


Print Print