Skenery s bílým světlem
White Light Scanner Systems
Skernery s bílým světlem představují ucelená řešení trojrozměrného optického měření, zaměřená na vylepšování konstrukčních a výrobních postupů v automobilovém a dalších průmyslových odvětvích. 3D měření je stále výraznější strategie, která umožňuje výrobní organizaci urychlit zavádění výrobků, dosahovat vyšší kvality výrobků, snižovat výrobní náklady a dosahovat vyšší ziskovosti u každého výrobku.

Řešení odHexagon Metrology nabízí společný jazyk a nástroje pro získání, komunikaci a analýzu naměřených rozměrů – spojení mezi různými závody a komunitami které se podílejí na zavedení nového produktu.
BLAZE 600M


Přenosný měřicí systém s modrým světlem BLAZE 600M je bezkontaktní optické 3D řešení skenování pro rychlé pořízení dat v dílnách. Kombinuje digitální zobrazování ve vysokém rozlišení s LED osvětlením modrým světlem a nabízí přesnou 3D kontrolu ve flexibilním balíčku.

Systém BLAZE 600M, vybavený nastavitelnými oblastmi měření, různými režimy pořizování dat a dvěma možnostmi konfigurace, se snadno přizpůsobí různým typům materiálů a poskytuje výsledky v aplikacích od měření rozměrů po zpětnou analýzu.» více

Hexagon Metrology WLS qFLASH


Flashes occur everywhere: The Hexagon Metrology WLS qFLASH is a non-contact multi-talent which rapidly carries out 3D measurements, creates reports and digitizes right on the spot. Lightweight, easy to handle and robust. It is designed for use on a tripod and in handheld mode, for ultra-portable measurements on the part or direct root cause analysis.


» více

Hexagon Metrology WLS400M


Hexagon Metrology WLS400 je další generace sensoru s bílým světlem, která se vyznačuje nejnovějšími technologiemi včetně digitálních kamer s vysokým rozlišením, osvětlením pomocí LED, konstrukcí z uhlíkových vláken a rychlým získáváním dat a jejich zpracováním.


» více

Hexagon Metrology WLS400A


Skener s bílým světlem Hexagon Metrology WLS400A je pružné řešení pro dílenskou metrologii v reálném čase. Získává řadu rozměrových informací z měřených předmětů bez ohledu na velikost, složitost nebo geometrické uspořádání. Toto řešení na klíč překonává náročné podmínky prostředí, například vibrace, teplotu a změny osvětlení a lze je použít se všemi standardními průmyslovými roboty.


» vícePrint Print