SMS - velké
The largest stationary gantry- and bridge-type 3D coordinate measuring machines
Největší stacionární mostové a portálové 3D souřadnicové měřicí stroje (SMS) od společnosti Hexagon Metrology podávají ohromující výkon. Není to pouze kapacita těchto obrů ve světě měřicích systémů, které ponechávají ostatní ve stínu: ohromují také robustními materiály, stabilní konstrukcí a vysokou přesností – v dílnách, výrobních halách nebo v měřicích střediscích. SMS mohou pracovat jako samostatné systémy nebo jako stanice ve výrobních buňkách.

Silné stránky strojů jsou zvláště viditelné, pokud jsou používány pro trojrozměrné měření velkých dílů a sestav v leteckém průmyslu, obraně, loďařství a v energetickém průmyslu. Chcete-li měřit velké obrobky s vysokým výkonem, volbou těchto třísouřadnicových měřicích strojů uděláte správné rozhodnutí.
GLOBAL eXtra


Modely GLOBAL eXtra jsou schopny zpracovat velké a těžké obrobky bez nutnosti zvláštních základů. Model GLOBAL eXtra navržený pro měření ve výrobních prostředích se vyznačuje použitím strukturálních teplotních kompenzací ACTIV®, kryty vedení os X a Y a provozní teplotou až 30 °C. Pro neomezený přístup sondy k těžko dosažitelným místům mohou být velkorozměrové stroje GLOBAL SMS vybaveny exkluzivní hlavou s kontinuálním zápěstím HH-ACW-43MW.


» více

DEA ALPHA


Model DEA ALPHA je všestranný flexibilní SMS pro 3D kontrolu rozměrů u velkých odlitků a obráběných součástí. Model ALPHA je dostupný ve dvou verzích: ALPHA Classic a ALPHA Performance. S volitelným vybavením vysoce výkonnou 3D laserovou skenovací sondou a snímací hlavou s kontinuálně přestavitelným zápěstím se servomotory, je možné rychle získat miliony datových bodů ze složitých tvarů a představují tak ideální systém pro výrobu lisovacích forem a zápustek. Všechny verze SMS ALPHA lze dodávat s volitelnými ochrannými měchy a kryty, které zajišťují ochranu stroje před kontaminací nečistotami ze vzduchu v dílně.


» více

DEA DELTA SLANT


Model DELTA SLANT společnosti DEA představuje řadu mostových SMS, které díky jejich vynikající mechanické konstrukci excelují při vysoce přesné kontrole velkých obráběných dílů. Model DELTA SLANT je dostupný ve dvou verzích: Classic a Performance. Pro použití v dílenském prostředí je k dispozici volitelné provedení SF (pro dílnu) jak pro instalace modelů Classic tak i Performance.


» více

DEA LAMBDA SP


Řada DEA LAMBDA SP představuje řadu velmi velkých měřicích strojů, navržených pro provoz v průmyslových prostředích. Model LAMBDA SP vyniká vysokými rychlostmi, vysoce přesnými kontrolami obrovských dílů, například námořních motorů, leteckých konstrukcí nebo turbín, které vyžadují otevřené, modulární, snadno přizpůsobitelné konstrukce s prakticky neomezenými objemy měření.


» více

Leitz PMM-F


Měřicí stroje Leitz PMM-F 30.20.10 a 30.20.16 - místo kde se přesnost setkává s kapacitou zpracování. Stroj PMM-F je navržen pro kontrolu středně velkých dílů a převodů nejen s maximální přesností, ale také s vysokou kapacitou zpracování. Konstrukce pohonu pinoly kombinovaná s mostovou konstrukcí s minimalizovanou hmotností dovoluje rychlosti měření, které byly dříve u měřicích strojů těchto velikostí nemožné.


» více

Leitz PMM-G


Leitz PMM-G poskytuje nejvyšší přesnost a vysoce zdokonalený výstup pro rozměrné XXL obrobky. Tyto obrobky se například využívají v leteckém a kosmickém průmyslu nebo při konstrukcích lodních motorů. Také je možné měření velkých převodů používaných u větrných turbín. Navzdory velkým posunům měření, dosahuje model PMM-G přesnosti a úrovně výkonu, která je běžně obvyklá u mnohem menších 3D měřicích strojů.


» vícePrint Print