SMS - horizontální ramena
Single & Double Horizontal Arm CMMs
Výhody souřadnicových měřicích přístrojů (SMS) s horizontálními rameny od společnosti Hexagon Metrology se projeví zvláště při prohlídkách plechových součástí v automobilovém průmyslu nebo jiných součástí o velkém objemu v letectví, loďařství, obraně, výrobě spotřebního zboží, strojírenství a v železničním průmyslu. Jejich otevřená konstrukce dovoluje přímý přístup k součásti, což představuje významné usnadnění zakládání a vykládání. Horizontální SMS lze také integrovat do automatizované výrobní linky, např. automatizace výroby karoserií automobilů.

Velké množství aplikací SMS je zajištěno různými konstrukcemi a třídami strojů s různým poměrem cena/výkon.
DEA BRAVO Console


Konzolová řada DEA BRAVO je technicky propracované a nákladově efektivní řešení pro pružnou a přesnou rozměrovou kontrolu tenkostěnných součástí, ideální pro středně velké díly v průmyslovém prostředí.


» více

DEA BRAVO HA


Model BRAVO HA je nejvýkonnější měřicí robot DEA s horizontálním ramenem dostupný na trhu. Model BRAVO HA, navržený k provozu v průmyslových prostředích, je optimalizovanou odpovědí na rozměrovou kontrolu karoserií a podsestav v dílnách. Výjimečná konstrukce, inovativní materiály a pokročilá technická řešení umožňují robotu BRAVO HA dosáhnout nejlepšího metrologického a dynamického výkonu v nejobtížnějších podmínkách prostředí.


» více

DEA BRAVO HD


BRAVO HD (Heavy Duty) je technicky propracované a nákladově efektivní řešení pro flexibilní a přesnou rozměrovou kontrolu tenkostěnných součástí, např. automobilových karoserií a jejich dílčích sestav. BRAVO HD patří do řady BRAVO, která také zahrnuje BRAVO HP a BRAVO HA. Využívá stabilní a přesnou mechanickou konstrukci, integrovaný systém kompenzace teploty, široký rozsah snímacích hlav a zápěstí, sond, příslušenství a nejpokrokovější software. Tím je zajištěn efektivní souřadnicový měřicí stroj, který je zvláště vhodný pro provoz v měřicích laboratořích, místnostech kontroly kvality a místností ‚Meisterbock‘.


» více

DEA BRAVO HP


Řada BRAVO HP (High Performance) byla navrženy tak, aby optimálním způsobem splňovala požadavky na kontrolu a analýzu karoserií, podvozků a podsestav v dílnách. Vyznačuje se vysokou dynamikou a přesností. Model BRAVO HP patří do řady BRAVO, do které patří i modely BRAVO HD a BRAVO HA. Stabilní, přesná mechanická konstrukce, integrovaný systém kompenzace teploty, široký rozsah snímacích hlav a zápěstí, sond a příslušenství a také nejpokrokovější software – to vše tvoří z tohoto stroje efektivní SMS, který je zvláště vhodný pro použití v prostředích dílen, metrologických laboratoří a místností kontroly kvality.


» více

DEA MERCURY


Řada DEA MERCURY představuje tři různé verze souřadnicových měřicích strojů s horizontálním ramenem. Všechny jsou založeny na modulárním konceptu. Automatické stroje, odpojitelné pohony pro manuální provoz, konfigurace s jedním, se dvěma či s více rameny, dotykové sondy, optické snímače, orýsovací zařízení, přípravky… Produktová řada DEA MERCURY nabídne vše, nač si vzpomenete.


» více

DEA TORO


DEA TORO je inovativní řada automatických měřicích strojů s horizontálními rameny pro kontroly rozměrů plechových komponent a velkých dílů. TORO poskytuje výjimečný poměr cena / výkon a je dostupný v konstrukci Runway s hlavními vodícími plochami upevněnými k podlaze.


» více

DEA TRACER


DEA TRACER is a manual coordinate measuring and scribing device. Its construction features a horizontal arm that is ideal for measuring and scribing medium- to large-sized parts such as design models, mould and die cores, carpentry structures or sheetmetal parts.


» vícePrint Print