SMS - dílny
CMMs designed and built for the shop floor

V dílenských podmínkách bychom se mohli domnívat, že dosažení přesných výsledků měření zde není možné. Použitím specializovaných dílenských souřadnicových měřicích strojů společnosti Hexagon Metrology je přesnost měření zaručena i ve výrobním prostředí. Tato zařízení jsou ideální pro koncepci štíhlé výroby (lean production) a provozní buňky, kde umožní automatizovanou kontrolu přímo v místě výroby. Specializovaná softwarová rozhraní umožní provádění kontroly i méně zkušeným uživatelům pouhým ukázáním a kliknutím.

Výrobky této třídy zachovávají vysokou přesnost ve velkých teplotních rozsazích. Díky speciálním dílenským funkcím a automatické teplotní kompenzaci nedochází v nepříznivých podmínkách výrobního provozu ke snížení výkonu (například působením vibrací či nečistot).
GLOBAL SF


GLOBAL SF je ideální SMS pro kontrolu rozměrů v dílenském prostředí, pro nějž jsou typické změny teploty, vibrace a prašnost. Díky kombinaci hardwaru a špičkových softwarových řešení může tento stroj nabídnout skvělou přesnost a spolehlivost dokonce i v teplotním rozsahu 15 až 30 °C. Vysoký skenovací výkon činí z modelu DEA GLOBAL Silver SF nejvhodnější SMS k udržení výrobních procesů pod kontrolou.» více

TIGO SF


TIGO SF je univerzální, výkonný souřadnicový měřicí stroj, bez potřeby vzduchu, určený pro dílny. Jeho pevná a robustní konstrukce zajišťuje mimořádně přesné měření, a jeho novátorská koncepce obsluhy zjednodušuje kontrolu rozměrů průmyslových obrobků a otevírá dveře světa měření opravdu každému.

Stroj TIGO SF je určený pro náročná prostředí a je kompletně chráněn pomocí krytů a měchů, takže představuje ideální směs robustnosti, inovace a flexibility.

Díky své konstrukci je stroj TIGO SF plně přístupný ze tří stran a nabízí optimální přístup pro vkládání a vyjímání součástí a programování součástí. Silný žulový pracovní stůl s hustou sítí otvorů umožňuje snadné a rychlé upínání součástí.» více

7.10.7 SF


Hexagon Metrology 7.10.7 SF je odolný a robustní souřadnicový měřicí stroj určený pro náročné podmínky. Stroj inspirovaný více než patnácti lety dílenské výroby a vybavený prověřenými technologiemi byl testován v těch nejnáročnějších výrobních prostředích.

Vzhledem k dalším funkcím, které zvyšují využitelnost a nabízejí lepší uživatelské rozhraní pro obsluhu v dílnách, představuje 7.10.7 SF ideální prostředek pro kontrolu kvality v prvním sledu. Protože se snadno používá a jeho provoz je díky nízkým počátečním nákladům a přehledné údržbě ekonomický, je jednoznačnou volbou pro náročná prostředí.» více

Leitz SIRIO Xi


Souřadnicové měřicí přístroje Leitz SIRIO patří ke špičkové technologii v oblasti měření ve výrobě. Tato skutečnost zavazuje. Současně splňuje všechny předpoklady k tomu, aby nejmladší člen rodiny SIRIO získal zvláštní poslání: pozvednout měřicí techniku v prostředí výroby na novou úroveň.


» více

Leitz SIRIO SX


Systém Leitz SIRIO SX výrobce Hexagon Metrology symbolizuje nejnovější kapitolu úspěchu těchto strojů . Po celá desetiletí se souřadnicový měřicí stroj osvědčuje především v řízení výrobní jakosti součástí pohonů. Zařízení je vybaveno automatickým systémem výměny snímačů, otočným stolem a podávacím systémem, takže Leitz SIRIO SX zvládne vyřešit téměř neomezený počet úkolů spojených s měřením.


» vícePrint Print