Rohde & Schwarz - Teisnach
Case Study Rohde & Schwarz - Teisnach

Na stejné vlně: Továrna Rohde & Schwarz sídlící v německém Teisnachu si pro všechna svá 3D měřicí zařízení zvolila jediný software.

Společnost Rohde & Schwarz je dodavatelem mechanických dílů i kompletních systémů pro rádiové a vysílací technologie. Portfolio firmy zahrnuje širokou škálu produktů od malých přepínačů používaných v satelitech až po radiostanice do vojenských letadel či mobilní vysílací stanice pro potřeby rozhlasu a televize. V otázkách zabezpečování kvality se společnost spoléhá na celou řadu měřicích systémů. Všechna tato zařízení jsou díky softwaru PC-DMIS naladěna na stejnou vlnu.

V továrně v Teisnachu společnost Rohde & Schwarz zabezpečuje řezací i beztřískové operace, povrchovou úpravu, výrobu plošných spojů, produkci nástrojů a další procesy. Díky širokému rozsahu vlastní výroby může tato firma rychle a flexibilně reagovat na požadavky svých zákazníků. Při výrobě počátečních vzorků a optimalizaci procesů v prostředí trvalého zabezpečování kvality výroby a konečného schvalování výrobků je nepostradatelným pomocníkem 3D souřadnicové měření od společnosti Hexagon Metrology...

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zde najdete kontakty na naše servisní a prodejní oddělení

» Kontakty

» Poptávkový formulář

Centrála:
Hexagon Metrology s.r.o.
Litvínovská 609/3
Prosek
190 00 Praha 9
Czech Republic

Pevná linka:
+420 272 680 830




Print Print