Řešení skenování Leica
Leica Scanning Solutions
Řešení Leica T-Scan od Hexagon Metrology jsou jediné průmyslové laserové skenery s vyspělou technologií pro měření velkých objektů až do rozměru 60m (Ø). V kombinaci s přístrojem Leica Absolute Laser Tracker umožňují řešení Leica T-Scan operátorům rychle naskenovat bez speciální přípravy miliony bodů prakticky na jakémkoli povrchu.


Leica T-Scan 5


Laserový systém Leica Absolute Tracker pozvedne vaše možnosti skenování na novou úroveň, protože umožňuje pomocí jediného nastavení měřit objemy až do průměru 60 m. Skener Leica T-Scan 5 je více než 15x rychlejší oproti předchozímu modelu a má téměř dvojnásobnou vzdálenost od měřeného objektu, což přináší efektivnější sběr dat zvláště na obtížně přístupných místech.


» více
Leica Absolute Scanner LAS-20-8


Skener Leica Absolute Scanner LAS-20-8, který nabízí kompletní výbavu pro laserové snímání v dílnách, je dostupný a snadno použitelný způsob, jak doplnit vaši sadu snímačů pro měření o 3D digitalizaci.

Model LAS-20-8, umožňující shromažďovat přesná data mraků bodů v rozsahu měření až do 60 metrů, v sobě kombinuje šest stupňů volnosti (6DoF) souřadnicového měřicího stroje (SMS) Leica Absolute Tracker AT960 s lehkým a ergonomickým příručním laserovým skenerem, takže poskytuje kompletní a uživatelsky komfortní přenosné řešení 3D snímání.» více


Print Print