Průmyslove teodolity a laserové stanice
Industrial Theodolites & Laser Stations
Cenově výhodné měření s absolutní spolehlivostí – průmyslové teodolity a laserové stanice splňují nejvyšší normy i za těch nejtěžších podmínek. Extrémní dosah měření délek nad 500 m činí z totální stanice první volbu při kontrolách a montáži velmi velkých dílů.

Průmyslové teodolity jsou již dlouhou dobu normou při optické kompenzaci satelitů a navigačních systémů a displejů head-up v letectví. Otevřená architektura systémuumožňuje uživatelům z rozdílných oblastí jeho využití přizpůsobit jej svým individuálním potřebám. K dispozici jsou přitom již hotové obslužné softwary (PC-DMIS), případně je možno si odladit zcela nové, vlastní. Bezdotyková funkce automatického kolimátoru umožňuje průmyslovým teodolitům od společnosti Hexagon Metrology dosahovat legendárního stupně přesnosti.
Leica TM6100A průmyslový teodolit


Průmyslové teodolity společnosti Leica Geosystems jsou známy na celém světě jako velice spolehlivé a jako “ty s nejvyšší přesností”. Přesnost měření úhlu dosahuje 0.5 šedesátinné vteřiny. Teodolity s automatickým kolimátorem nastavují e svou s ničím jiným nesrovnatelnou přesností a vynikající optikou laťku. Nyní posunula společnost Leica Geosystems standard ještě výše, když do svého nejnovějšího teodolitu zapracovala nové prvky a výhody.


» více

Leica TDRA6000 laserová stanice


V novém modelu průmyslové totální stanice (laserové stanice) Leica TDRA6000 se představují především nové a vylepšené technologie. Díky zcela nové technologii přímých pohonů, bezhranolových měření a obvyklé přesnosti měření 3D bodu 0,25 mm na vzdálenost 35 metrů, obsahuje tato nová generace laserových stanic dlouholeté zkušenosti společnosti Leica Geosystems při vývoji laserových stanic.


» vícePrint Print