Příslušenství
Accessories
Pokud je nedostatečná hloubka měření nebo je potřeba provádět měření na obtížně přístupných místech, pomohou nástavce snímací hlavy. Hexagon Metrology nabízí řadu nástavců pro zvětšení měřicího dosahu.

Kromě toho je k dispozici široká nabídka doteků pro dotykové spínací sondy z řady různých materiálů, takže je lze plně přizpůsobit dané aplikaci. Mezi tyto typy patří: Diskový dotek, nástavce doteků, hvězdicový dotek, polokulovitý dotek, válcový dotek, paralelní dotek, adaptéry, klouby a křížení.

Skenovací sondy nabízejí špičkový výkon ohledně přesnosti, ale pouze tehdy, když jsou použity spolu s nejlepšími doteky a příslušenstvím. Hexagon Metrology nabízí široké spektrum doteků a příslušenství pro skenovací sondy. Ať potřebujete jakýkoli typ doteku vyrobeného z keramiky, karbidu wolframu nebo uhlíkových vláken s rubínovými, křemíkovými nebo diamantovými hroty, obraťte se na Hexagon Metrology.
Adaptéry a nástavce pro snímací hlavy


Řada adaptérů a nástavců pro snímací hlavy Hexagon Metrology zajišťuje, že bude použito co nejlepší řešení pro většinu náročných aplikací. Nezáleží na tom, zda je vaše snímací hlava vybavena kinematickou rychlospojkou (TKJ) nebo závitovým připojením M8. Hexagon Metrology má pro něj vždy to správné příslušenství.


» více
Doteky a příslušenství pro dotykové spínací sondy


Pro všechny dotykové spínací sondy Hexagon Metrology jsou k dispozici doteky, nástavce a další příslušenství. K dispozici je řada různých tvarů a materiálů. Kuličkové sondy jsou vyráběny dle nejpřísnějších norem. Všechny tyto produkty splňují požadavky mezinárodní normy ISO 3290 Grade 5.


» více
Doteky a příslušenství pro skenovací sondy


Pro zajištění naprosté přesnosti při používání skenovacích sond je zásadní výběr správného doteku. Doteky a příslušenství pro skenovací sondy se vyrábějí dle nejpřísnějších norem, aby bylo zajištěno, že vaše měření bude zcela přesné.


» více


Print Print