Příslušenství
Accessories
Plné využití potenciálu měřicích přístrojů a dokonalá konfigurace pro libovolné měřicí úlohy: originální příslušenství společnosti Hexagon Metrology k optimalizaci efektivity a flexibility vašeho vybavení. Optické příslušenství, bezpečnostní zařízení či síťové funkce rozšiřují měřicí systém, jenž pak vyhoví vašim jedinečným požadavkům a zajistí kvalitu i nákladovou efektivitu.


Příslušenství k souřadnicovým měřicím strojům


Souřadnicové měřicí stroje, softwarové produkty, dotekové systémy – paletu výrobků uzavírá naše široká nabídka příslušenství, jež výrazně usnadňuje trojrozměrné měření. Toto vybavení přináší přesnější a rychlejší výsledky nebo rozšiřuje možnosti využití měřicího systému.

Pomocí různých přípravků si například můžete velmi usnadnit vyrovnávání obrobků před zahájením měření. Naše otočné stoly zjednodušují měření obtížně přístupných dílů a s využitím terminálů se měření stává velmi snadnou záležitostí. V seznamu příslušenství naleznete i bezpečnostní zařízení a systémy teplotní kompenzace.» více

Příslušenství pro systémy Laser Tracker


Nabídka příslušenství pro systémy Laser Tracker zahrnuje širokou škálu komponent se snadnou obsluhou, jež jsou kompatibilní se všemi generacemi systémů Laser Tracker společnosti Leica Geosystems. K požadovanému přizpůsobení metrologického systému lze použít i reflexní prvky, snímače a další přenosná zařízení.

Veškeré příslušenství bezpodmínečné splňuje standardy vysoké kvality pro laserové trackery společnosti Leica Geosystems. Další informace o příslušenství k systémům Laser Tracker naleznete v katalogu metrologických produktů společnosti Leica Geosystems.» více

Příslušenství pro přenosná měřicí ramena


Rozšíření měřicího rozsahu, zužitkování dodatečných softwarových funkcí a používání zcela přenosných či fixních polohovatelných ramen – příslušenství pro přenosná měřicí ramena zajišťuje téměř neomezený rozsah využití. Toto volitelně dostupné příslušenství zlepšuje schopnosti a účinnost měřicích ramen. Aplikační inženýři společnosti Hexagon Metrology vám pomohou nalézt optimální baliček vybavení pro vaši měřicí úlohu.


» více

Příslušenství pro průmyslové pro teodolity a laserové stanice


Průmyslové teodolity a laserové stanice lze využívat v kombinaci s nejrůznějším příslušenstvím, které tato zařízení přizpůsobí jejich zvláštním účelům a podmínkám prostředí. Reflexní prvky, cílové značky nebo kompletní sada pro vyrovnání válce zvyšují produktivitu těchto přístrojů.

Další informace o příslušenství k průmyslovým teodolitům a laserovým stanicím naleznete v katalogu metrologických produktů společnosti Leica Geosystems.» více

Příslušenství k systémům ke kontrole trubek


Bezkontaktní kontrola trubek je nyní ještě snazší – měřicí systém je k dispozici s různými velikostmi snímačů a může být podle požadavků vybaven motorem poháněnou lineární osou k měření dlouhých objektů.


» více

Příslušenství pro skenovací systémy pracující na principu bílého světla


Společnost Hexagon Metrology je uznávaným poskytovatelem inovačních řešení v oblasti skenování na principu bílého světla a pokračuje v dodávání nových výrobků a technologií čelním výrobcům. Naše specializované týmy techniků zabývající se výzkumem a vývojem spolupracují se zákazníky, partnery a průmyslovými odborníky, abychom mohli nabídnout užitečné příslušenství ke každému systému.


» vícePrint Print