Příslušenství k souřadnicovým měřicím strojům
Accessories for CMMs
Souřadnicové měřicí stroje, softwarové produkty, dotekové systémy – paletu výrobků uzavírá naše široká nabídka příslušenství, jež výrazně usnadňuje trojrozměrné měření. Toto vybavení přináší přesnější a rychlejší výsledky nebo rozšiřuje možnosti využití měřicího systému.

Pomocí různých přípravků si například můžete velmi usnadnit vyrovnávání obrobků před zahájením měření. Naše otočné stoly zjednodušují měření obtížně přístupných dílů a s využitím terminálů se měření stává velmi snadnou záležitostí. V seznamu příslušenství naleznete i bezpečnostní zařízení a systémy teplotní kompenzace.
MMS PULSE


Vibration, temperature, humidity, crash notifications and coordinate measuring machine (CMM) status – all in one convenient place.

MMS PULSE is unlike any device we’ve ever made, connecting and monitoring your CMM like never before. But we wanted interacting with it to be just as easy and intuitive as possible. So we invented all-new ways to select, navigate and consume vital machine environmental statistics that are ideally suited to today’s fast-paced lean manufacturing conditions.» více
Kryt TIBOX pro SMS TIGO SF


Kryt TIBOX, navržený pro ochranu souřadnicového měřicího stroje (SMS) TIGO SF pro dílny v těch nejextrémnějších podmínkách, umožňuje měřit přímo ve výrobě bez kompromisů z hlediska výkonu
a vlastností stroje.

Kryt SMS TIBOX nabízí robustní ochranu proti prachu, vzduchem šířeným znečišťujícím látkám, suspenzím s olejovými částicemi a dalším kontaminantům vyskytujícím se ve výrobním prostředí, pomáhá prodloužit provozní dobu stroje, minimalizovat náklady na údržbu a zachovat měřicí výkon.» více
Skříň DEA GLOBOX


Nová skříň GLOBOX pro modely GLOBAL je cenově efektivním řešením pro měření ve výrobním prostředí – hodí se pro veškeré měřicí aplikace vyžadující ochranu před okolním prostředím. Toto zařízení je k dispozici pro modely GLOBAL 07.05.05, 07.07.05, 07.10.05 a 07.10.07.


» více
DIACLEAN – čistič ploch


Diaclean je čisticí roztok vyrobený speciálně k účinnému čištění ploch diabasových kamenů využívaných například u řady nejrůznějších typů souřadnicových měřicích strojů (SMS).


» více
Upínací systém FIVE U-nique


FIVE U-nique je plně programovatelný flexibilní upínací systém umožňující rychlé vytváření přesných přípravků pro neomezený počet konfigurací dílů k zajištění opory a referenční vazby obrobků.


» více
Dálkové terminály


Kromě standardního ovladače Jogbox dodávaného k většině souřadnicových měřicích strojů Hexagon Metrology existujte několik dalších možností dálkového ovládání určitých strojů. Dálkové ovládání je zvláště vhodné pro rozměrné portálové stroje a souřadnicové měřicí stroje s horizontálními rameny, kde občas obsluha potřebuje provádět operace ve chvílích, kdy se nachází mimo stanoviště se standardním počítačový terminálem.


» více
Otočné stoly – obecné informace


Souřadnicové měření se při kontrole dílů vyžadujících více výměn sond (například při měření velmi malých a složitých vnitřních převodů) obvykle dostává ke svým limitům. Takovéto díly a například klikové hřídele, vačkové hřídele, šroubové kompresory, kotouče oběžných kol turbín a disky s lopatkováním lze na otočných stolech měřit zcela bez komplikací a s jistotou. Otočné stoly jsou k dispozici pro použití u několika modelů souřadnicových měřicích strojů.


» více
Otočné stoly Leitz


Souřadnicové měření se při kontrole dílů vyžadujících více výměn sond (například při měření velmi malých a složitých vnitřních převodů) obvykle dostává ke svým limitům. Takovéto díly a například klikové hřídele, vačkové hřídele, šroubové kompresory, kotouče oběžných kol turbín a disky s lopatkováním lze na otočných stolech měřit zcela bez komplikací a s jistotou.


» více
Upínací systém Swift-Fix


Složitost řady aktuálně vyráběných komponent dnes vyžaduje, aby bylo upnutí dílů konstrukčně úsporné a co nejméně prostorově náročné. Cílem je dosažení dostatečného prostoru pro měřicí sondu a maximální přístupnost měřených prvků. K uchycení všech typů dílů je k dispozici široká nabídka příslušenství.


» více
I/O Flow


I/O Flow Manager is the complete integration solution for installing coordinate measuring machines (CMMs) into a production cell. The all-in-one hardware and software package enables manufacturers to integrate quality assurance directly into production with minimal pre-programming or operator training.


» více


Print Print