Novinky

Nové řešení GLOBAL Advantage HTA pro měření lopatek kompresoru

5 Červenec 2017

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence dnes uvedla na trh GLOBAL Advantage HTA (High Throughput and Accuracy), zdokonalené měřicí řešení pro letecký průmysl.

Zvýšení poptávky po výrobě výkonných leteckých motorů urychlila vývoj nového měřicího řešení GLOBAL Advantage HTA pro lopatky kompresorů. Vysoce přesný systém založený na moderní technologii je   uzpůsoben tak, aby poskytl skokové vylepšení kapacity měření a současně dodával data měření s vysokou hustotou pro dokonalejší analýzu geometrie profilu.

Platforma GLOBAL Advantage HTA je založena na moderní technologii optické skenovací sondy HP-O Multi pro vysokorychlostní bezkontaktní měření lopatek kompresorů pro letecký průmysl i pozemní použití v dílenském prostředí. S pomocí technologie frekvenčně modulované, laserové interferometrie poskytuje GLOBAL Advantage HTA rychlé bezkontaktní skenování s nejistotou měření na úrovni jednoho mikronu umožňující ověření charakteristik lopatek včetně profilu, platformy, kořene, pláště a dalších prvků. Důkladně leštěné povrchy lopatek se měří snadno, aniž by bylo nutné provádět druhotné povlakování a čištění jako           u řady bezkontaktních technologií. V rámci kontrolního softwaru BladeSmart od Hexagonu zahrnuje řešení GLOBAL Advantage HTA knihovnu příkazů, obsahující metody měření geometrie profilu, platformy a kořene, takže uživatelé mohou rychleji vytvářet a implementovat měřicí programy.

„Náročné požadavky na zvýšení výroby motorů a rostoucí trend kontroly v dílnách vydláždily cestu pro GLOBAL Advantage HTA, první komplexní řešení speciálně určené pro kontrolu lopatek," uvádí Michael Mariani, Director of Strategic Business Development, Hexagon Manufacturing Intelligence North America. „Technologie GLOBAL Advantage HTA se bezproblémově integruje do výrobní techniky a výrobních provozů výrobců leteckých motorů. Ještě důležitější je, že toto vysoce přesné metrologické řešení splňuje současné požadavky leteckého průmyslu na kapacitu a flexibilitu."

GLOBAL Advantage HTA lze nyní objednávat po celém světě; další informace získáte prostřednictvím obchodních oddělení společnosti Hexagon a jejích prodejců.


Informace o společnosti Hexagon Metrology
Společnost Hexagon Metrology nabízí komplexní nabídku výrobků a služeb pro veškeré aplikace průmyslového měření v automobilovém, leteckém, energetickém a lékařském průmyslu. Podporujeme své zákazníky poskytováním měřicích informací po celou dobu životního cyklu výrobku – od vývoje a konstrukce až po výrobu, montáž a finální kontrolu.

S více než 20 výrobními závody a 70 středisky pro kontrolu přesnosti zajišťujícími služby či ukázky výrobků a sítí více než 100 distribučních partnerů na pěti kontinentech zajistíme našim zákazníkům plnou kontrolu jejich výrobních procesů, zdokonalování kvality výrobků a zvyšování efektivity výrobních provozů po celém světě. Další informace naleznete na webové adrese www.hexagonmetrology.com.

Společnost Hexagon Metrology je součástí skupiny Hexagon (Nordic Exchange: HEXA B; www.hexagon.com). Společnost Hexagon je předním světovým poskytovatelem konstrukčních, měřicích a vizualizačních technologií umožňujících zákazníkům navrhování, měření a polohování objektů se zpracováváním a prezentací získaných dat.

Hexagon Metrology Services Ltd.
World Headquarters Office
Cedar House
78 Portsmouth Road
Cobham, Surrey
KT11 1AN
Spojené království


Pro další informace kontaktujte:

Nada Backovska, Sales and Marketing Coordinator
Telefon: +420 272 680 830, E-mail: nada.backovska@hexagonmetrology.com">nada.backovska@hexagonmetrology.comStáhnoutPrint Print