Novinky

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence ukazuje potenciál na konferenci HxGN LIVE 2017

21 Červen 2017

Po úspěšném návratu do Las Vegas v Nevadě, byla zahájena registrace na konferenci v roce 2018

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence přivítala minulý týden v Las Vegas účastníky z celého světa v sekci Manufacturing Intelligence konference HxGN LIVE 2017. HxGN LIVE, mezinárodní konference pořádaná skupinou Hexagon, se vrátila do Las Vegas v Nevadě na nové místo, do hotelu The Venetian. Více než 3000 lidí z celého světa se zúčastnilo čtyř dnů naplněných inspirativními myšlenkami, praktickými školeními, setkáními uživatelů a kontakty s kolegy. Poprvé v historii přivítala sekce Manufacturing Intelligence také vedoucí osobnosti z oboru na specializovaném setkání vedoucích představitelů výrobních závodů, na kterém se diskutovalo o úkolech, které stojí před firmami v několika segmentech a uvažovalo se, jak je vyřešit s pomocí moderních technologií.

Úvodní proslov, „Building the Factory of the Future“, přednesl prezident společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence, Norbert Hanke, který zdůraznil potenciál chytré výroby založené na datech a nastínil posluchačům svou představu, že v následujících letech změní technologie způsob, jakým jsou navrhovány a provozovány výrobní závody. Následoval rozsáhlý program průlomových přednášek s řadou prezentací zákazníků, včetně unikátní medicínské případové studie o výrobě lebeční protézy od doktora Gilberta Lopeze. Al Peasland z Red Bull Racing a Doug Duchardt z Hendrick Motorsports společně přišli na panelovou diskusi, aby porovnali design a technické zpracování ve Formuli 1 a v závodech NASCAR. V sekci byly dále zahrnuty přednášky o novém výzkumu výrobních technologií pro letecký průmysl od Christiana Möllera a Hanse Christiana Schmidta z Fraunhofer IFAM a Briana Browna z National Institute for Aviation Research (NIAR). Dále přednášky o nově vyvíjených výrobních technologiích od doktora Jaime Camelia z Commonwealth Center for Advanced Manufacturing (CCAM) a doktora Maria Valdeze z Los Alamos National Laboratory.

„Konference HxGN LIVE je akce zaměřená na zákazníky, která nám umožňuje strávit nějaký čas diskusemi o trendech a úkolech v oboru s lidmi, kteří je zažívají každodenně,“ řekl Stephen Graham, viceprezident pro marketing ve společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence. „Kontakt se zákazníky na takovéto akci skutečně pomáhá formovat naše řešení a já osobně vítám poctivý a inovativní přístup účastníků naší konference HxGN LIVE.“

Během akce byl zákazník společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence, Hendrick Motorsports, oceněn v rámci programu skupiny Hexagon Shaping Smart Change Recognition Programme, který oceňuje vynikající výsledky zákazníků v oblasti vizionářských postupů, globálního vedení, partnerství a inovace. Zaměstnanci společnosti byli také mezi stovkami účastníků, kteří na konferenci HxGN LIVE využili četné příležitosti k ponaučení a diskusím, týkajícím se postupů implementace chytrých technologií ke zvýšení produktivity ve výrobě.

Sekce Manufacturing Intelligence se vrátí do hotelu The Venetian při následující konferenci HxGN LIVE 2018, která se bude konat od 12. do 15. června 2018, přičemž na hxgnlive.com již byla zahájena registrace za speciální sazbu. Vybrané přednášky z konference z roku 2017 včetně kompletního záznamu hlavní prezentace sekce Manufacturing Intelligence jsou dostupné jako video na vyžádání na webu hxgntv.com.
O společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomáhá průmyslovým výrobcům rozvíjet rozmanité současné technologie a produkty zítřka, které změní životy lidí. Protože jsme předním specialistou na měřicí a výrobní řešení, naše odbornost v oblasti detekce, promyšlení, akce – tedy sběru, analýzy a aktivního využívání naměřených dat – dává našim zákazníkům jistotu, že dokážou zvýšit rychlost výroby a zvýšit produktivitu při současném zlepšení kvality produktů.

Prostřednictvím lokálních servisních center, výrobních závodů a obchodních oddělení na pěti kontinentech formujeme inteligentní změnu výroby, abychom vybudovali svět, ve kterém kvalita řídí produktivitu. Další informace naleznete na HexagonMI.com.

Hexagon Manufacturing Intelligence je součástí skupiny Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com), předního světového poskytovatele informačních technologií, které zvyšují kvalitu a produktivitu napříč geoprostorovými a průmyslovými aplikacemi.StáhnoutPrint Print