Novinky

Společnost Hexagon zvětšuje své portfolio simulací a strategii autonomního vidění převzetím společnosti VIRES

15 Červen 2017

Hexagon, přední světový poskytovatel řešení informačních technologií, oznámil převzetí německé společnosti VIRES, předního poskytovatele softwarových řešení simulace podporujících vývoj, testování a ověřování asistovaných a plně autonomních technologií řízení vozidel.

Vyzkoušená řešení simulace od společnosti VIRES jsou uznávaná pro svou robustnost, výkon a snadné budování simulačního prostředí po více než 20 let. Seznam zákazníků z celého světa zahrnuje prominentní OEM výrobce a dodavatele z řad automobilového průmyslu a také firmy nově vstupující na automobilový trh. Dále to jsou společnosti z oboru železniční dopravy,  leteckého průmyslu a elitní univerzity, které se zabývají utvářením budoucnosti mobility.

„Akvizice společnosti VIRES posiluje naši CAE (simulační) platformu o praxí ověřené řešení,“ říká prezident a výkonný ředitel společnosti Hexagon, Ola Rollén. „Také podporuje naše celkové možnosti v oblasti autonomního vidění vozidel – abychom byli schopni dodávat softwarově řízený, inteligentní ekosystém, který využije naše odborné schopnosti v oblasti 3D mapování a další významné snímací technologie a učiní z vize bezpečných, autonomních vozidel realitu.“

Hlavní produkt společnosti, VIRES Virtual Test Drive (VTD), podporuje celou řadu dalších nástrojů a služeb. Jako hlavní přispěvatel průmyslového konsorcia stojícího za vytvářením standardů vzájemné součinnosti je společnost VIRES hybnou silou v oblasti technologie simulátorů autonomních vozidel.

K úplnému spojení se společností VIRES dochází dnes. Akvizice nebude mít žádný významný dopad na příjmy skupiny Hexagon.
Chcete-li získat další informace, kontaktujte:
Maria Luthstrom, Investor Relations Manager, Hexagon AB+46 8 601 26 27, ir@hexagon.com
Kristin Christensen, Chief Marketing Officer, Hexagon AB+1 404 554 0972, media@hexagon.com


O společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomáhá průmyslovým výrobcům rozvíjet rozmanité současné technologie a produkty zítřka, které změní životy lidí. Protože jsme předním specialistou na měřicí a výrobní řešení, naše odbornost v oblasti detekce, promyšlení, akce – tedy sběru, analýzy a aktivního využívání naměřených dat – dává našim zákazníkům jistotu, že dokážou zvýšit rychlost výroby a zvýšit produktivitu při současném zlepšení kvality produktů.

Prostřednictvím lokálních servisních center, výrobních závodů a obchodních oddělení na pěti kontinentech formujeme inteligentní změnu výroby, abychom vybudovali svět, ve kterém kvalita řídí produktivitu. Další informace naleznete na HexagonMI.com.

Hexagon Manufacturing Intelligence je součástí skupiny Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com), předního světového poskytovatele informačních technologií, které zvyšují kvalitu a produktivitu napříč geoprostorovými a průmyslovými aplikacemi.StáhnoutPrint Print