Mediální zprávy

Hexagon Manufacturing Intelligence aktualizuje řadu skenovacích sond

9 Červen 2016

Nové verze skenovacích sond řady HP-S-X1 nabízí lepší flexibilitu a robustnost systému

Společnost Hexagon Manufacturing Intelligence uvádí na trh nové verze kompaktních sond řady HP-S-X1 pro dotykové skenování. Kromě nového systému ložisek umožňujícího lepší opakovatelnost spoje lze nyní na sondy řady HP-S-X1 upevnit delší horizontální doteky, čímž se zlepšuje flexibilita, bez nutnosti výměny modulů.

Díky malým vnějším rozměrům a podpoře doteků délky až 225 mm umožňují sondy HP-S-X1 provádět pomocí souřadnicových měřicích strojů (SMS) měření hluboko uvnitř obrobku. Magnetická rozhraní umožňují automatizovanou výměnu doteků a podporují všechny standardní režimy kontroly včetně kontaktního měření jednotlivých bodů, vystřeďování a spojitého vysokorychlostního skenování a pořízení přesných dat pro všechny druhy tvaru povrchu.

Řada dotykových skenovacích sond HP-S-X1 zahrnuje centrálně montovanou verzi HP-S-X1C pro zajištění vysoké stability při měření a modely HP-S-X1S a HP-S-X1H, které lze nasadit na indexovatelné snímací hlavy a zajistit lepší přístup k měřenému dílu. V posledních verzích lze s modely HP-S-X1C a HP-S-X1H použít horizontální doteky o délce až 100 mm a s modelem HP-S-X1S horizontální doteky o délce až 20 mm bez výměny modulů. Standardní rozhraní umožňuje nasadit všechny sondy na snímací hlavy Hexagon.

„Nejnovější verze skenovací sondy HP-S-X1 byly přepracovány tak, aby se zvýšila jejich odolnost a také aby umožnily lepší flexibilitu nastavení bez výměny modulů,“ vysvětluje Micha Neininger, Product Manager – Sensors ve společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence. „Obvykle potřebujete k dosažení tolika rozmanitých možností konfigurace doteků systém s více moduly. S řadou HP-S-X1 uživatelé ušetří čas potřebný k výměně modulů, takže mohou vždy použít nejlepší konfiguraci pro daný úkol bez jakýchkoli kompromisů.“

Nejnovější verze řady kompaktních skenovacích sond HP-S-X1 lze ode dneška objednávat po celém světě. Další informace získáte prostřednictvím obchodních oddělení společnosti Hexagon a jejích prodejců.


O společnosti Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomáhá průmyslovým výrobcům rozvíjet rozmanité současné technologie a produkty zítřka, které změní životy lidí. Protože jsme předním specialistou na měřicí a výrobní řešení, naše odbornost v oblasti detekce, promyšlení, akce – tedy sběru, analýzy a aktivního využívání naměřených dat – dává našim zákazníkům jistotu, že dokážou zvýšit rychlost výroby a zvýšit produktivitu při současném zlepšení kvality produktů.

Prostřednictvím lokálních servisních center, výrobních závodů a obchodních oddělení na pěti kontinentech formujeme inteligentní změnu výroby, abychom vybudovali svět, ve kterém kvalita řídí produktivitu. Další informace naleznete na HexagonMI.com.

Hexagon Manufacturing Intelligence je součástí skupiny Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com), předního světového poskytovatele informačních technologií, které zvyšují kvalitu a produktivitu napříč geoprostorovými a průmyslovými aplikacemi.Stáhnout
 

StáhnoutPrint Print