Leica Probing Solutions
Leica Probing Solutions
Leica B-Probe je příruční bodová sonda napájená z baterie, určená pro souřadnicový měřicí stroj Leica Absolute Tracker AT402, nejpřenosnější laserový SMS od Hexagon Metrology. Vzhledem ke své jedinečné přenosnosti, malé ploše a bezdrátovému provozu dokáže měřit i v místech, kam se nedostanou ani 3D laserové měřicí přístroje, ani tradiční optické sondy.

Leica T-Probe, výkonné zařízení typu „Walk-Around“, se stalo výkonným průmyslovým standardem díky vysoké rychlosti bodového snímání, automatickému rozpoznání pera a individuálně přiřaditelným multifunkčním tlačítkům.
Leica B-Probe


Dokonalá shoda: Příruční snímací přístroj pro měřicí stroj Leica Absolute Tracker AT402. Sonda Leica B-Probe dokáže shromáždit skryté 3D body v dosahu měření 20 m (ø). U velmi rozměrných staveb, které vyžadují velmi přesné měření, lze rozšířit pracovní dosah až na 320 m (ø) prakticky bez ztráty přesnosti měření doplněním mobilního laserového měřicího stroje.


» více
Leica T-Probe


Leica T-Probe je bezdrátové zařízení typu „Walk-Around“ bez ramene pro snímání skrytých či těžko dostupných míst a umožňuje měření až 9 vozů s jedním nastavením a minimální dobou přípravy. Tento přístroj stanovuje nové standardy díky zvýšení přesnosti, desetinásobnému zvýšení rychlosti snímání bodů a multifunkčním tlačítkům, jimž může uživatel přiřadit požadované funkce.


» více


Print Print