Laser Tracker systémy
Laser Tracker Systems
Dlouhodobý standard v průmyslové metrologii: Laserové měřicí systémy jsou na špici co se týče přesnosti, spolehlivosti a odolnosti mobilních souřadnicových měřicích strojů. Laser Tracker od společnosti Hexagon Metrology představuje přenosný měřicí systém, který se při přesných měřeních a kontrolách v kulovité oblasti o rozsahu až 160 m [525 stop] spoléhá na laserový paprsek.

Rozšíření nebo automatizace systému pomocí ručně naváděných skenerů, bezdrátových sond nebo robotických aplikací otevírá velké množství možných využití. Efekt: rychlá a vysoce přesná měření jsou dodávána přímo do výroby, což vede k úsporám nákladů a zlepšení kvality.
Leica Absolute Tracker AT403


New all-in-one large-volume laser tracker system that sets a new standard for portability, simplicity, robust construction and measurement efficiency.


» více

Leica Absolute Tracker AT930


Leica Absolute Tracker AT930 je příští generací 3D laser trackeru vybaveného Absolutním interferometrem (AIFM) Leica, který mu dává možnosti provádět vysokorychlostní dynamická měření a tím ho odlišuje od konkurence. S automatickým zaměřením cíle, architekturou pracující v reálném čase a schopností okamžitě obnovit přerušený paprsek se jedná o rychlý, přesný a uživatelsky komfortní způsob měření s pomocí reflektorů.

Protože je přístroj AT930 certifikován jako IP54 podle norem IEC, jeho robustní konstrukce s integrovanou technologií umožňuje provádět měření i v těch nejnáročnějších podmínkách bez použití dalšího příslušenství.» více

Leica Absolute Tracker AT960


Leica Absolute Tracker AT960 je robustní přenosný laser tracker typu „vše v jednom“, který se vejde do jednoho přepravního obalu. Jedná se o kompletní řešení se šesti stupni volnosti (6DoF), které standardně nabízí vysokorychlostní dynamické měření, a umožňuje provádět měření pomocí sondy, skeneru, automatizovanou kontrolu a také měření pomocí reflektoru.

Protože je do přístroje zabudována kompletní řada příslušenství pro laserové trackery Leica, dá se model AT960 snadno transportovat, během několika minut rychle vybalit a zapnout, takže je možné měřit téměř kdekoli. Dynamické vlastnosti a flexibilní funkce poskytují uživateli stoprocentní přenosnost, rychlost a přesnost.» více

Leica Probing Solutions


Leica B-Probe je příruční bodová sonda napájená z baterie, určená pro souřadnicový měřicí stroj Leica Absolute Tracker AT402, nejpřenosnější laserový SMS od Hexagon Metrology. Vzhledem ke své jedinečné přenosnosti, malé ploše a bezdrátovému provozu dokáže měřit i v místech, kam se nedostanou ani 3D laserové měřicí přístroje, ani tradiční optické sondy.

Leica T-Probe, výkonné zařízení typu „Walk-Around“, se stalo výkonným průmyslovým standardem díky vysoké rychlosti bodového snímání, automatickému rozpoznání pera a individuálně přiřaditelným multifunkčním tlačítkům.» více

Řešení skenování Leica


Řešení Leica T-Scan od Hexagon Metrology jsou jediné průmyslové laserové skenery s vyspělou technologií pro měření velkých objektů až do rozměru 60m (Ø). V kombinaci s přístrojem Leica Absolute Laser Tracker umožňují řešení Leica T-Scan operátorům rychle naskenovat bez speciální přípravy miliony bodů prakticky na jakémkoli povrchu.


» více

Leica T-Mac


Leica T-Mac (Tracker-Machine control sensor) představuje novou generaci sledovacího zařízení se snímáním v 6DoF pro automatizované aplikace, jež odpovídá potřebám rostoucího počtu zákazníků společnosti Leica Geosystems, kteří úpravy stávající sondy Leica T-Probe pro aplikace automatizovaného měření již provedli, anebo vyjádřili zájem tak učinit.


» více

Automatizovaná řešení Leica


Robotické měřicí systémy založené na laser trackeru společnosti Leica Geosystems znovu tvoří senzaci v průmyslové metrologii.


» více

ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» vícePrint Print