Dotykové spínací sondy
Touch Trigger Probes
Společnost Hexagon Metrology vyrábí dotykové spínací sondy umožňující rychlá a opakovatelná 3D měření. Vyznačují se dlouhou životností, přesností, snadným použitím, poměrně nízkými náklady a vynikajícím přístupem k obtížně dostupným měřicím bodům. Dotekové sondy se dodávají ve čtyřech verzích s rozsahem měřicích sil od 0,055 do 0,10 N. Jejich připojení se závitem M8 umožňuje přímou montáž na téměř všechny existující ruční i motorizované měřicí hlavy.


Sonda HP-T


HP-T je malý modul s integrovanou všesměrovou kuličkovou sondou. V režimu automatické výměny je modul vybaven kinematickým adaptérem a bývá namontován na modulárním zásobníku HR-R. K dispozici jsou čtyři verze s různými spínacími silami (nízká, standardní, střední, zvýšená).


» více
Sonda HP-TM


Dotyková spínací sonda HP-TM se skládá ze dvou hlavních částí, t.j. montážního modulu a těla sondy. Oba díly jsou spojeny magnetickým spojovacím systémem zajišťujícím opakovatelnost změny polohy s přesností 0,1 µm s manuální či automatickou výměnou sond bez nutnosti opakované kalibrace.


» více
Sonda HP-T-RP


HP-T-RP je robustní a přesná dotyková spínací sonda, kterou je možné namontovat na řadu typů souřadnicových měřicích systémů, jako jsou mosty, portály, horizontální ramena, ruční nebo CNC stroje, přenosná zařízení a dokonce roboty.


» více


Print Print