Automatizovaná řešení
Automated Solutions
Továrna zítřka bude inteligentní a digitální a montážní procesy budou chápány jako zpracování dat. Automatizace bude hrát významnou roli ve všech průmyslových oborech. Společnost Hexagon Metrology nabízí to pravé řešení pro plně automatizované měření a řízení procesů již dnes. Na lince, poblíž linky, dotykové, bezkontaktní a vždy podpořené univerzálními softwarovými nástroji – společnost Hexagon Metrology nabízí to pravé automatizované řešení, které zajistí maximální efektivitu, jako ideální základ pro plně integrované sledování kvality.


Hexagon Metrology 360° SIMS


Společnost Hexagon Metrology poskytuje všestranné řešení pro plně automatizované měření a kontrolu kvality. Řešení jsou založena na dlouhé historii vývoje a implementace měřicích systémů pro měření nejrůznějších automobilových dílů a kompletů. Nabídka 360° SIMS zahrnuje řadu konfigurací buněk pro robotické 3D měření a řízení procesů pro automobilové díly.

Prohlédněte si naši novou animaci 360° SIMS na» více

Hexagon Metrology WLS400A


Skener s bílým světlem Hexagon Metrology WLS400A je pružné řešení pro dílenskou metrologii v reálném čase. Získává řadu rozměrových informací z měřených předmětů bez ohledu na velikost, složitost nebo geometrické uspořádání. Toto řešení na klíč překonává náročné podmínky prostředí, například vibrace, teplotu a změny osvětlení a lze je použít se všemi standardními průmyslovými roboty.


» více

Automatizovaná řešení Leica


Robotické měřicí systémy založené na laser trackeru společnosti Leica Geosystems znovu tvoří senzaci v průmyslové metrologii.


» více

ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» vícePrint Print